Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo Panasonic

Rozhodli jste se vyměnit starý otopný systém za nový? Nechcete si však pořizovat nic, co by skutečně nesnížilo energetickou náročnost budovy a tím potěšilo vaši peněženku, která by tak uspořila pár tisíc korun ročně? Veškeré požadavky mohou být splněny, pakliže přistoupíte na tepelné čerpadlo Panasonic!

Tepelné čerpadlo Panasonic se dnes stává skvělou možností, jak vytápět rodinné domy. Jedná se o univerzální a zároveň multifunkční řešení, které je určeno jak pro starší příbytky, tak pro nové moderní novostavby, které už ze zákona musí splňovat podmínky týkající se nízké energetičnosti budovy.

Státem dotované úsporné opatření

Možná si říkáte, že tepelné čerpadlo Panasonic je příliš drahým úsporným opatřením. Je však třeba konstatovat, že i na toto zařízení se vztahuje nemalá dotace z programu Nová zelená úsporám, která se může dotknout až padesáti procent způsobilých nákladů. A to už opravdu není zanedbatelná částka, nebo ano?

Nabídka, ze které si vyberete

V současné době je rodina tepelných čerpadel značky Panasonic opravdu velice rozsáhlá. Své zázemí si nachází hlavně v novostavbách nebo v nízkoenergetických domech, jejichž majitelé oceňují, že jsou úsporná opatření této značky prostorově malinká čili že zabírají opravdu minimum místa. Tepelné čerpadlo Panasonic připravují teplou vodu a také se starají o dodávku tepla pro radiátory či podlahové vytápění. Začněte využívat i zařízení s efektivní technologií, které bude šetrné k životnímu prostředí. Potěšíte tím nejen sebe a svou peněženku, ale i planetu, na kterou nemá vysoká spotřeba energií zrovna dobrý vliv.

Pokročilá technologie, kterou si zamilujete

Společnost Panasonic pracuje s opravdu pokročilými technologiemi, které si člověk zkrátka zamiluje. Jednou z funkcí je vzdálená kontrola vytápění nebo chlazení, což ocení hlavně časově vytížení jedinci.

Zpět na tepelná čerpadla

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky