Efektivní funkce klimatizace, které při jejím používání oceníte

6.10.2020

Klimatizace má své místo v každé domácnosti i v každé firmě. Už dávno lidé poznali, že jejím úkolem není jenom ochlazovat vzduch v interiéru, ale také oteplovat vzduch v interiéru. Už dávno se ukázalo, že klimatizace umí být skutečně úsporným doplňkovým zdrojem vytápění. Pakliže klimatizaci máte, jistě si nemůžete vynachválit její funkce. Pokud se teprve nad klimatizací rozhodujete, pak se ptáte, jaké funkce by klimatizace neměla postrádat, protože je při jejím používání rozhodně oceníte.

Jelikož dnes klimatizace dominují skutečně celou spoustou nejrůznějších funkcí, pojďme si zmínit alespoň některé z nich, které její používání nejen zpříjemní, ale také si klimatizaci díky jejím funkcím doslova zamilujete.

Funkce SLEEP

Stejně jako v letních měsících, i v zimních měsících oceníte funkci SLEEP. Jedná se o funkci, která udržuje v noci příjemné klima. Díky příjemnému klimatu bude váš spánek skutečně pohodlný a kvalitní, což je pro tělo důležité.

Funkce ČASOVAČ

Další velice užitečnou funkcí je funkce jménem časovač, která umožňuje klimatizaci plánovaně vypnout a zapnout. To oceníte především v případě, kdy míříte z práce a chcete přijít do už vytápěné místnosti. Díky funkci si nastavíte, aby klimatizace začala fungovat ve chvíli, kdy v práci končíte, a přestala fungovat ve chvíli, kdy do práce míříte.

Režim AUTO

Když má klimatizace režim AUTO, je to skutečně skvělé! Tato funkce totiž určuje sama provozní režim, tudíž vám sama zajistí optimální pohodlí. Jedná velice intuitivně a vy rozhodně oceníte, že umí fungovat takto samostatně.

Dětská pojistka

Pokud žijí ve vaší domácnosti děti, rozhodně oceníte ještě jednu věc, a sice dětskou pojistku. Jedná se o velice důležitou funkci, která zabrání tomu, aby si s klimatizací děti nehrály a ostatně si při jejím používání ani nijak neublížily.

Zpět na stránku blog

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky